Berani včera nestačili na Mladou Boleslav

| |

Zlínští hokejisté ve včerejším utkání proti mužstvu Mladé Boleslavi bohužel po dvou vyrovaných třetinách nakonec neuspěli. Ševci podlehli soupěři po nepovedené poslední třetině nakonec 2:4.

Před zápasem s Mladou Boleslaví převzal Ondřej Veselý dres s číslem 1000, což je počet zápasů, které kapitán domácích  Beranů sehrál v nejvyšší soutěži. Oslavy si ale moc neužil, protože již v deváté minutě prostřelil domácího brankáře Štůralu kapitán hostujícího celku Výborný. Domácím se podařilo vyrovnat ve 34. minutě, když při signalizované výhodě dorazil za záda brankáře Ritticha střelu Martina Matějíčka Tomáš Sýkora.

Domácí mohli jít ve 42. minutě do vedení, ale rozhodčí branku neuznali pro postavení hráče v brankovišti. Ale v 45. minutě se již zlínští radovali. Přesilovou hru využil kapitán PSG Veselý. Vedení ale domácí dlouho neudrželi. Už ve 46. minutě vyrovnal Bárta a za minutu strhl vedení na stranu Boleslavi Pacovský. Mladá Boleslav potvrdila vítězství v čase 59:25, kdy se při hře bez brankáře trefil do opuštěné zlínské klece Látal. Domácí si tak musí na první domácí vítězství ještě počkat. O lepší výsledek se Ševci pokusí znovu příští neděli, kdy hostí Pardubice.

PSG Zlín – BK Mladá Boleslav 2:4 ( 0:1, 1:0, 1:3)

Branky a nahrávky: 34. Sýkora (Matějíček, Cibák), 45. Veselý (Veselý, Žižka) – 9. Výborný (Trončinský), 46. Bárta (Trška), 47. Pacovský, 60. Látal (Urban)